Wolne dokumenty dla każdego

Document Freedom Day (DFD) to międzynarodowy dzień, w czasie którego świętujemy i promujemy Otwarte Standardy. Tego dnia, ludzie z całego świata łączą się, aby organizować lokalne wydarzenia i nauczać o wolnym dostępie do informacji. Dołącz do nas biorąc udział w lokalnym wydarzeniu, pomóż promować DFD lub zobacz inne sposoby, w jakie możesz się zaangażować..

Dowiedz się więcej o DFD

Wydarzenia DFD na całym świecie

Zaangażuj się

Każdego roku ludzie tacy, jak ty i ja organizują Document Freedom Day na całym świecie. Polegamy na twojej kreatywności, entuzjazmie i motywacji, aby promować DFD również w twoim mieście. Pomóż nam zmieniać świat i dołącz do naszej społeczności!

To top

Copyright 2008-2014 Free Software Foundation Europe e.V. Ostatnia aktualizacja: 2017-02-28 00:02:06 (automatic) Source code
This is an unofficial translation. Prosimy odwołać się do oryginalnego tekstu w celu zapoznania się z oficjalną wersją tej strony.
Dosłowne kopiowanie i rozpowszechnianie całości tego artykułu jest dozwolone na każdym nośniku, pod warunkiem, że zawierać będzie tę wiadomość.
Problemy z wyświetlaniem tej strony prosimy zgłaszać na adres webmaster at fsfeurope.org.